Nové minikurzy pro lepší porozumění plánů genderové rovnosti

Domů Nové minikurzy pro lepší porozumění plánů genderové rovnosti


V rámci našich podpůrných aktivit jsme připravily nový formát na naší e-learningové platformě Moodle: online mini-kurzy. Na rozdíl od kurzů, které slouží ke komplexnímu porozumění plánů genderové rovnosti a jejichž cílem je celkový přehled, se mini-kurzy věnují konkrétním tématům z oblasti implementace plánu genderové rovnosti a jeho jednotlivých částí. Kromě toho mohou mini-kurzy využít osoby, které se primárně nezabývají agendou genderové rovnosti, ale potřebují získat základní znalost v dané oblasti. Po absolvování mini-kurzu je udělen odznak.

Monitoring a evaluace plánů genderové rovnosti

První mini-kurz, který jsme pro vás připravily, se věnuje monitoringu a evaluaci plánů genderové rovnosti. V kurzu  detailněji představujeme jednak cíle monitoringu a evaluace, základní koncepty, se kterými oblast monitoringu a evaluace pracuje, ale také příručku Jak na monitoring a evaluaci plánů genderové rovnosti a konkrétní nástroj pro monitoring a evaluaci, který můžete využít ve vaší instituci.

Chcete vědět víc? Podívejte se na tuto stránku. Do minikurzu se můžete přihlásit na e-mailu jarmila.klsak(at)soc.cas.cz.