NEWSLETTER

Newsletter je měsíčník pro širokou čtenářskou obec se zájmem o dění ve vědě a genderovou tematiku. Informuje o kulturně-historických souvislostech postavení žen ve vědě, aktuálních tématech akademické kultury, představuje významné badatelky, avizuje novinky, akce a konference, které se týkají genderové rovnosti a žen ve vědě, i možnosti získání podpory výzkumu pečující osoby.

Newsletter posíláme emailem každé první úterý v měsíci.

Září 2020

Léto 2020

Červen 2020

Květen 2020

Duben 2020

Březen 2020

Únor 2020

Leden 2020

ARCHIV NEWSLETTERŮ 2017 – 2019 zde.

Mám zájem o zasílání newsletteru.    Kliknutím na „Odeslat“ udělujete souhlas se zpracováním osobních údajů (e-mailová adresa) pro účely zařazení e-mailové adresy do newsletteru. Odesláním formuláře se přihlašujete k odběru newsletteru, pozvánek a informací a udělujete souhlas Sociologickému ústavu AV ČR, v.v.i., (Jilská 1, 110 00 Praha 1, IČ: 68378025), aby zpracovával vaši e-mailovou adresu v souladu s evropským nařízením GDPR (General Data Protection Regulation neboli Obecné nařízení o ochraně osobních údajů), které vstoupilo v platnost 25. května 2018.

    Budeme vás informovat o našich nových publikacích a o akcích, které pořádáme, maximálně jednou měsíčně. Z odběru newsletteru se můžete kdykoliv odhlásit, každý e-mail bude v zápatí obsahovat možnost upravit své údaje, včetně jejich smazání. Pro administraci rozesílání newsletteru využíváme platformu MailChimp, která nám zaručuje, že Vaše osobní údaje budou v bezpečí.

    Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat, můžete to učinit prostřednictvím e-mailu [email protected].

    Nenechte si uniknout žádnou novinku
    a spojte se s námi na Facebooku.